تیر خلاص دولت روحانی به آزادی بیان حداقلی در صدا و سیما/ثریا،جهان آرا و… را خفه می کنند!

اشتراک گذاری :

بخش تحلیل نودیها : دولت روحانی از ابتدای شروع به کارش شعارهای بسیاری در مورد آزادی بیان سرداده است. این دولت به اولیه ترین نقاطی که دولت قبل رسیده بود هم نرسیده است در حالیکه بارها در این باره به دولت قبل حمله کرده است.

در جدیدترین اقدام برنامه جهان آرا که از شبکه افق پخش می شود و از کارشناسان خبره در زمینه های مختلف بهره می برد برای نظر دهی و سعی می کند کارشناسی مسایل را بررسی کند و ثریا که اصلا یک تیم تخصصی و کارشناسی دانشجویی دارد و کارهای بزرگ بسیاری در زمینه های مختلف تا کنون انجام داده، مورد هدف دولت روحانی قرار گرفته اند.

ظاهرا دولت می خواهد همه تعریف و تمجید کنند!!

دولت روحانی با بی برنامگی و گذاشتن همه تخم مرغ هایش در سبد برجام و ناموفق شدن برجام و تبدیل شدنش به یک خسارت بزرگ برای ملت که میلیاردها دلار خسارت ببار آورد، طرفداران بسیارش را از دست داده و حالا می کوشد صدا و سیما را که باید رسانه ملی باشد و نقد و انتقاد به دولت یکی از کارهای اساسی آن است را تبدیل به روابط عمومی دولت کند!!!

گرچه از دولت انتظاری جز خفه کردن بیشتر و بیشتر نیست اما با تماس گرفتن با ۱۶۲ بخواهید که این برنامه ادامه یابد و زنده هم باشد. زیرا دولت می خواهد این برنامه ها ضبطی باشد.

در ضمن دولت می خواهد برنامه هایی مثل عصرانه،عصر و حتی فرمول یک را به بهانه های مختلف و واهی پایین بکشد.

ایمان آوینی

 

بازدیدها: 97

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.