خطر‌های سریال قورباغه از نگاه یک معلم

اشتراک گذاری :

نودیها :  مجموعه نمایش خانگی قورباغه با ژانر جنایی و معمایی و به نویسندگی هومن سیدی است. قرار بود این مجموعه نمایش خانگی در ۲۴ آذرماه منتشر شود. اما این سریال در ابتدای کار توقیف شد و سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان در دی ماه به صورت نمایش خانگی منتشر شد.

به اعتقاد کارشناسان و منتقدان سینما هر اثر نیازمند کامل بودن در خودش است و برای لذت بردن از آن نباید نیازی به چیز‌های دیگری داشته باشد. هومن سیدی با ساخته‌های قبلی خودش مثل خشم و هیاهو، مغز‌های کوچک زنگ‌زده و … به خوبی نشان داد که بازیِ الهام گرفتن را خوب بلد است.

اما این سریال با ضعف‌های بسیاری از جمله نبود خلاقیت و ضعف فرهنگی رو به رو است و تعدادی از مخاطبان با دیدن این سریال گلایه‌هایی نیز داشتند. چنانچه شما مخاطبان هم محتوای این سریال برایتان دغدغه شده است برای ما نظرات خود را جهت ارجاع به گروه فرهنگی و پیگیری آن از مراجع زیربط ارسال کنید.

متن پیام شهروندخبرنگار

با عرض سلام: تو رو خدا عاجزانه خواهشمندم جلوی پخش سریال‌های خشونت زا و  مستهجن شبکه خانگی مانند قورباغه بگیرید به خدا این سریال به غیر از توحش ترویج فرهنگ زشت غرب وحشی در جوانان هیچ سود و فایده برای ما ندارد بنده به عنوان یک معلم اعلام خطر می‌کنم این جریان را پیگیری کنید که بی توجهی آن باعث افزایش نزا‌ع های خیابانی در جوانان و بزهکاری بیشتر و سست شدن آرامش مردم می‌شود و تقاضا دارم با مسولیتی به امثال این سریال مجوز پخش می‌دهند به شدت برخورد قضایی گردد. متشکرم

با عرض سلام و احترام خواهش می کنم این سریال ها را به عنوان سریال نمایش خانگی پخش نکنید در این سریال افراد بزهکار طوری نشان داده می شوند که جوانان ما آنها را الگو قرار مید هند این در حالیه که اصولا باید افراد بد یه فیلم طوری باشند که مورد عبرت قرار بگیرند نه اینکه الگو!. متشکرم

باشگاه خبرنگاران جوان

 

برای امتیاز دادن به این مطلب اینجا کلیک کن
[کل آراء: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *