663 views

نامه سرگشاده و شدیداللحن کارگردان سینما به روحانی/ امثال احمدی نژاد پای منبر شما بزرگ شدند

اشتراک گذاری :

نودیها:پرویز شیخ طادی کارگردانی که با ساخت آثار ارزشمند جوایز متعددی از جشنواره فیلم فجر و خارجی دریافت کرده است به عملکرد دولت یازدهم و شعارهای مطرح شده در مناظره‌های اخیر واکنش نشان داد.

متن نامه سرگشاده با عنوان «نامه سرگشاده به دیوار…» در ذیل می‌آید:

 

«نامه سرگشاده به دیوار…»

بنام خدا

آقای روحانی ما یکبار با خون  استقلال و آزادی  و جمهوری اسلامی را خریدیم … پس دوباره آنرا به ما نفروشید … ما را تهدید نکنید ..ما از جنگ نمی‌ترسیم .. ما از شیعه لیبرال می‌ترسیم .. ما را از داعش، عربستان و آمریکا و روسیه نترسانید. ما از سرمایه داری افسارگسیخته سی ساله می‌ترسیم.. ما از آن خودی ..از آن رییس  ..از آن خودی که روی آنتن زنده بین المللی رمز مداخله و تفرقه را اعلام میکند، می‌ترسیم.. ما از آن خودی که روی آنتن زنده و در سطح جهانی اعلام می‌کند ای ملت از آمریکا بترسید و به من رای دهید، می‌ترسیم.. از کسانی که علنی و با شجاعت آدرس  نقاط ضعف وطنش را می‌دهد می‌ترسیم.. ما از نامحرم می‌ترسیم آقا .. ما از دولتی که براحتی سرش کلاه می‌رود می‌ترسیم .. ما از کسانی که برای غارت بیت المال گردنه احد را به دشمن واگذار می‌کنند، می‌ترسیم ..

 

آقایان فروشنده ما با خون خود و پدران و مادران و خواهرانمان استقلال را یکبار برای همیشه خریدیم و پس نمی‌دهیم..

 

آقایی‌که ملت خودت را تهدید می‌کنی اگر به من رای ندید آزادی را از دست می‌دهید .. ما با خون‌مان سال ۵۷ آزادی را یکبار برای همیشه خریدیم و به هیچ قیمتی به هیچ احدی پس نخواهیم داد ..

 

آقای فروشنده قانون اساسی فروشی نیست .. قبلا به قیمت گزاف خریدیم پس فقط اجرا کن.

 

آقای فروشنده امنیت را به ما نفروش که تو و ناموست مدیون خون حافظانش هستی..

 

آقای فروشنده مملکت صاحب دارد؛ فروشی نیست ..نه به فرانسه و نه به آمریکا و هیچ قدرت دیگری..

 

ما را از کنسرت نترسانید که کلیدش نزد جوانان ماست. ما را از دولت هشت ساله نترسانید که پای منبر شما بزرگ شدند .. به‌فرمان شما کوی دانشگاه و  قتل‌های  زنجیره ای  را آموختند. آشوب‌های ۸۸ به‌ فرمان شما رخ داد. توصیه تحریم و فشار توسط شما به  غرب صادر شد نه من و أمثال من ..  

 

آقایان فروشنده  تاریخ سخنرانی‌ها و روزنامه ها و فیلم‌ها و دیدارهایتان  با فشار دادن یک دکمه کف دست مردمه  …

 

آقایان کاسب؟ تجارت و کاسبی حلال راه و رسم داره! غارت و اختلاس کاسبی نیست .. مکاسب که خوندید؟!  غارت اطلاعات عمرانی و تجاری توش نبود؟! قاچاق توش نبود؟!

 

آقایان فروشنده؛ مصدق در یک کشور اشغال شده نفت رو ملی می‌کنه اونوقت شما در ملی ماندن صنعت هسته ای بومی این ملت با این قدرت دفاعی بی نظیر افتضاح ببار آوردید .. یک تار موی مصدق شرف داره به تمام  یک دولت بزدل محافظه کار ..

 

دهانتونو سیمان گرفتن و همه جاتون دوربین گذاشتن .. مهر این ننگ تا ابد بر پیشانی شما درتاریخ ماند.

 

حالا من شمارا از واقعیاتی که نمیخواهید ببینید می‌ترسانم ..

 

شما روی بشکه باروت نشسته اید که مدتی‌ست روشن شده .. شما را از لشکرهای مملو از خشم و عقده  در پشت دروازه های شهرهایتان ..پشت کاخهایتان؛ همسایه دیوار به دیوار تجارتخانه هایتان میترسانم .. از میلیون‌ها پیر و جوان و کودک ورشکسته و آسیب دیده  که  در پی جرقه ای  برای سوزاندن ترو خشک  لحظه شماری می‌کنند، می‌ترسانم ..

 

بترسید و بدانید زمانی که طوفان آید فرصت فرار ندارید .. همه راه ها بسته خواهد بود .. حتی مانند شاه به پلکان هواپیما هم نمی‌رسید .. هشدار امام خمینی را فراموش کردید … بله اثری از شما نخواهد ماند  تهدید حقیقی و واقعی این است  نه نارضایتی  انگلیس و آمریکا نه تهدید رییس جمهور درمانده فرانسه که همه ارکان دولتتان را لرزاند.. تهدید واقعی  آشوب کور و سوزنده داخلی‌ست، بفهههههههههههم ..

 

آقایان فروشنده  که همه چیز در مکتب  شما فروشیست ..با این‌ همه جهل مذهبی  و خودخواهی که شاهدش بودیم .. این کشتی  را در اولین طوفان رها می‌کنید و الفرار ..

 

با این ترس و وحشتی که ما از شما دیدیم با اولین گلوله هرچه کلید به امانت دارید دو دستی تقدیم متجاوز خواهید کرد.. برجام موشکی ..برجام رسمیت صهیونیستها … برجام حقوق همجنس بازی … حقوق قاچاقچیان ..حقوق جاسوسان .. کاپیتولاسیون …

 

مگر پرواز آزادانه پهپادهای آمریکایی بر فراز آسمان همسایه های شرق و شمال و غرب کشورمان اسمش چیه؟ مصونیت نظامی؟.. مصونیت اعزام نیروهای نظامی و تجاوز به ناموس ملتها مثل ژاپن. برجام قطع یا محدودیت رابطه با کشورهایی که خوشایند کدخدا نیستند .. برجام واگذاری جزایر سه گانه ایران به اعراب .. مقدمات همه اینها مطرح شده، تصادفی نیست که این روزها از دهان برخی بیرون میزنه.

 

منش و سنت عقب نشینی غیر از این نیست، آغازهمه عقب نشینی ها خستگی از مبارزه با نفس است ..خسته شدن از دست و ترازوی علی است، از عدالت .

 

آقایان فروشنده .. شما دلال محبت و عاطفه دروغین هستید .. صداقت را بازی میکنید؛ محبت و دلسوزی را بازی میکنید .. در منش شما  همه چیز قابل معامله است .. حتی ناموس و مملکت ..

 

شما مرد ایستادن نیستید… هرچند آرزویش را دارید…مصلوب شدید؛ مصلوب نفس خود و اطرافیان شدید.. شما مرد تسلیم شیک و با پرستیژید ..  

 

اگر بجای مخفی کاری و مصلحت قبیله ای و فامیلی عدالت قضایی حاکم بود، الان شما و قبلی‌ها در برابر ملت ایران محاکمه می‌شدید تا هیچ احدی حتی فکر خلاف هم به ذهنش خطور نکنه.

 

آقایان فروشنده .. که مدام از فقر ملت میگویید و با تظاهر و ترحم، نداریش را به رخش میکشید .. شما از همه فقیرترید .. فقیر حقیقی شمایید که قدر ملت زحمت کش و جوانان شجاع  و دلیرتان را نمیدانید ….

 

فقیر حقیقی شمایید که آخرت خود را به مشتی پول باد آورده برباد دادید ..

 

فقیر حقیقی شمایید که برای کسب رای نمایش شرم آوری  روی صحنه می آورید. فقیر شمایید نه ملت چند هزار ساله  و ازلی ایران .

 

ای پشیمانان لیبرال ..ای پشیمانان از ساده زیستی؛ ای پشیمان شدگان از حکومت علی … ای کسانی که برای رضای نفستان مدام در قرآن خدا بدنبال آیه تایید می‌گردید .. ای دربه‌دران روایات و احادیث مجهول برای سرا و مرکب  اشرافی … این چرخ بارها و بارها هزاران هزار أمثال منو شما را زیر خاک برده و برنگردانده. بترسید از آن غبار تیره  .. ریزگرد نیست .. گردباد خانه برانداز مظلومان است که لحظه به لحظه به شما نزدیک می‌شود .

 

ای مراجع ساکت .. ای آیت الله های خلوت گزیده   … ای حوزه های سربزیر و نجیب .. العجب .. العجب ..العجب ..

مشرق

برای امتیاز دادن به این مطلب اینجا کلیک کن
[کل آراء: 0 میانگین: 0]

موسوی - مدیر اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Next Post

دانلود مولودی میلاد امام زمان(عج)/ تو می‌آیی و ....با صدای حاج محمود کریمی

چ مه 10 , 2017
دانلود رجانیوز برای امتیاز دادن به این مطلب اینجا کلیک کن [کل آراء: 0 میانگین: 0]مطالب مرتبط:فیلمسازی که فریاد می زند، حتی اگر برایش گران تمام شود!رفع توقیف فیلم‌های هنجارشکن با حربه رده بندی سنی!شعر جدید علیرضا قزوه در مورد کشتار مسلمانان در هندخانواده‌ای که پول خرید نان هم ندارند/ […]

نودیها

مجله سرگرمی نودیها

ما سعی کردیم با دیگر مجله های موجود در اینترنت کمی متفاوت باشیم اینجا اگر جستجو کنید مطالب متنوع بسیاری خواهید یافت. بیش از 16000 مطلب ...